top of page

בלוג נדל"ן

חיים בנדל"ן - גדעון חיים: מובילים תיווך אישי בגבעתיים (מתוך אתר דמרקר)

עבודת המתווך היא מורכבת ומצריכה התאמה מדויקת בין הנכס שעומד למכירה לבין דרישות הקונה. הכירו את גדעון חיים הבעלים של משרד חיים בנדל"ן - מתווך שרואה את האנשים שמאחורי העסקאות, עם מגוון פתרונות יד שנייה ודירות חדשות למכירה בגבעתיים


חיים בנדל"ן הוא משרד תיווך ותיק ומוכר, המתמקד בדירות יד שנייה ובשיווק פרויקטים חדשים בעיר גבעתיים. המשרד, המחזיק בתו שקיפות של אתר מדלן לשנת 2021, ונבחר על ידי אתר המקצוענים בנדל"ן למשרד מוביל בגבעתיים.


את המשרד הקים ומוביל גדעון חיים, שהתאהב בעיר גבעתיים לאחר שעבר להתגורר בה עם אשתו. תחום הנדל"ן עניין את גדעון כל החיים, אך רק לאחר שש שנים בהן עבד והתגורר במנהטן ניו יורק, החליט לחזור לארץ ונרשם ללימודים מקיפים ולהכשרות מתאימות לצורך הוצאת רישיון תיווך. "התחלתי באחת הרשתות הגדולות, בה גיבשתי את דרך העבודה המתאימה לי ולאחר מכן פתחתי את 'חיים בנדל"ן' ומאז השם שלנו הולך לפנינו'", מספר גדעון.


את צוות הסוכנים המקצועי של המשרד בחר גדעון בקפידה, כולם בעלי הכשרות ורישיונות תיווך, שעובדים איתו לאורך שנים ארוכות. "משנת 2009, שבה הוקם המשרד, אנו רואים את השינוי האדיר שהעיר גבעתיים עוברת. האוכלוסייה נעשתה צעירה יותר ואיתה קמו חיי לילה, בארים ומסעדות. בהתאם, ראינו את תנופת הבנייה ועליית המחירים שנמשכת עד היום. ההכרות העמוקה והשליטה בכל פרט ופרט שמתרחש בעיר, מאפשרות לנו לתת ללקוחותינו שירות מקצועי ואמין, אך מעל הכל חשוב לנו לראות את האנשים שמאחורי העסקאות", הוא מדגיש.


פגשנו את גדעון חיים כדי לשמוע על דרך הפעולה הייחודית והרגישה שבה פועל משרדו חיים בנדל"ן, וכיצד היא מובילה אותם להצלחות.


אסטרטגיית פעולה מדויקת


אסטרטגיית הפעולה של צוות המשרד חיים בנדל"ן נכנסת לפעולה עוד לפני שהנכס שהתקבל יוצא לשוק. בשלב זה הצוות מספר בדיקות מעמיקות, הכוללות את כל נושא הרישום והרישוי של הנכס והכנתו למכירה. לאחר הבדיקות בונה הצוות תוכנית פעולה ממוקדת המלווה את תהליך השיווק והמכירה לאורך כל הדרך. "אנו מקדישים הרבה מאוד מחשבה לגיבוש קהל היעד שעתיד לרכוש את הנכס", מסביר גדעון, "בהתאם, אנו מכוונים את השיווק המדויק לקהל זה ויודעים להגיע ישירות אליו, דרך טרגוט ממומן ברשתות החברתיות ובגוגל, לצד שיווק בכל המדיות הקונבנציונליות, באתרי הנדל"ן המובילים ובמקומונים".


לצורך השיווק ניתן דגש מיוחד על אופן הצגת הנכס. לשם כך, כל נכס עובר סדרת צילומים מקצועיים, המובילים את התהליך השיווקי. בהמשך, ישמשו צילומים אלה גם כחלק ממערך נתונים מפורט הניתן לקונים ומלווה אותם לאורך כל הדרך, בפירוט ובשקיפות. השיווק אינו מסתיים בכך, ומתעצם גם הודות לקשרים העסקיים הענפים שמקיים המשרד עם מספר גדול של מתווכים באזור. "הקולגות שלנו הם כולם חברים ולא מתחרים. אמון וקשרים חזקים מהווים ערך מוסף שאנו מביאים ללקוחות שלנו", מסביר גדעון.


שיווק מקיף ורגיש תוך כדי תנועה


"כאשר אנו נכנסים לבית, מעבר לנכס עצמו חשובה לנו הדינמיקה עם המוכר ובני המשפחה כולה", מדגיש גדעון, ומפרט: "כניסת אנשים זרים הביתה היא קשה גם למבוגרים ובוודאי עבור ילדים, לעיתים כאלה שנולדו וגדלו בבית שעומד כעת למכירה. אנו עושים כל מאמץ להקל על התהליך, להנחות את המבקרים לנהוג בכבוד בעת הביקור ולשמור על איש קשר קבוע שמנהל דרכו את כל התהליך ומדווח למוכרים על כל מה שקורה. יש לנו יכולת לשלוט ולעדכן את המוכרים שלנו בפעולות השיווק עד לרמת הקליק באתרי הפרסום".


צוות המשרד עובד עם מערכת CRM מתקדמת שמתעדת את כל התהליך מתחילתו ועד סופו ומאפשרת לערוך סיכום, מסקנות ומעקב תוך כדי התהליך. "אנו עורכים כל הזמן בחינה מחודשת של התהליך ובמידה והנכס לא נמכר אנו מבצעים שינויים אסטרטגיים", אומר גדעון.


שקיפות ובהירות בתהליך המכירה


בתהליך מול הקונה, צוות המשרד שם דגש משמעותי על שקיפות ובהירות. לאחר הכרות עם צרכי הלקוח ומציאת הנכס המדויק, נערך סיור בנכס. במעמד זה, מקבל הלקוח מפרט נתונים חשובים על הנכס הכוללים, בין היתר, תוכניות הנכס ושטחו, עלות תשלומי הארנונה וועד הבית, כמות המזגנים, נתוני השיפוץ אם נערך, כיווני אוויר, זכויות בנייה במידה ויש ועוד. אל הנתונים מצטרפים הצילומים המקצועיים שנערכו בנכס מבעוד מועד ומתארים באופן מדויק את כל חלקיו. "כשהלקוח חוזר הביתה לאחר סיור נכסים, אין לו צורך לזכור בע"פ את כל מה שראה ושמע, הוא מקבל הכל לוואטסאפ והוא יכול לקבל החלטה מושכלת מול הנתונים המדויקים שבידיו", מציין גדעון.


הידע וההכרות המעמיקה עם העיר, שצבר צוות המשרד לאורך השנים, משמש את הלקוחות שמחפשים נכס שיתאים בדיוק למה שהם מחפשים. "אנחנו מכירים את כל הפרטים – מגדול ועד קטן: איפה רועש יותר ואיפה פחות, היכן יש התחלות בנייה חדשות, וגם מי היא המורה בבית הספר. למעשה, אין בניין בגבעתיים שלא דרכנו בו", אומר גדעון.


המחשה להיכרות המעמיקה עם המקום, ניתן למצוא באחד המקרים שבהם טיפל משרד חיים בנדל"ן: "לפני מספר שנים הגיעה אלינו אישה שרצתה לקנות דירה שמחלונה ניתן לצפות בעץ מיוחד הנמצא מעבר לרחוב", מספר גדעון, "הודות להכרות שלנו עם פרויקטים חדשים בעיר, ידענו לומר לה שבקרוב יוקם שם בניין חדש והעץ ייכרת. אותה אישה, שהעריכה את הידע והמקצועיות שלנו, הפכה ללקוחה ומצאה בעזרתנו דירה לשביעות רצונה".


מגוון של דירות יד שנייה ופרויקטים של התחדשות עירונית


מגוון האפשרויות שמציע צוות חיים בנדל"ן ללקוחותיו, כולל היצע רחב של דירות יד שנייה, לצד דירות בפרויקטים חדשים בעיר, כך שכל לקוח אנו מוצאים את הפתרון המתאים והמדויק ביותר עבורו.


עברו לתצוגת גלריה

היצע של דירות יד שנייה, לצד דירות בפרויקטים חדשים בעיר. הפרויקט בגולומב 25-27 גבעתייםצילום: רועי גיא

אחת החברות הבולטות שבחרה בחיים בנדל"ן לשווק את הפרויקטים שלה בגבעתיים היא חברת אקוסיטי – המדורגת היום כאחת משלוש החברות המובילות בארץ להתחדשות עירונית. בין הפרויקטים המשווקים כעת בגבעתיים על-ידי חיים בנדל"ן, ניתן למצוא את: הכנסת 35-37, קריית יוסף 15, וגולומב 25-27.


יצירתיות ותמרון במצבים מורכבים


הסיפורים המיוחדים של גדעון על הלקוחות שמאחורי העסקאות, אומרים הכל: "יום אחד נכנסו אלי עוזי ודליה - זוג מבוגר שחשבו למכור את דירתם בז'בוטינסקי בגבעתיים ולעבור לנכס אחר שברשותם שעמד באותה עת בשכירות. כשהגעתי לדירתם מיד הרגשתי חיבור לזוג הנעים. הדירה המטופחת והמסודרת של עוזי ודליה הסגירה שנים של חוויות וזיכרונות שנרקמו בדירה. ערכנו שיחה משותפת ובחנו את כל האפשרויות שעומדות בפניהם, בהתאם להערכת שווי הנכס שביצעתי וללוחות הזמנים שביקשו. קבענו יום צילומים שהוליד תמונות נהדרות של הדירה ולאחר פרסום קצר הגיעה אלינו רוני, שהתאהבה מיד בדירה, והחיבור שלה עם עוזי ודליה היה מדהים. גם לרוני הייתה דירה שהיא ביקשה למכור, אבל לא ידעה איך לבצע מהלך של קנייה ומכירה. מיד נרתמנו לעזור לרוני ואחרי בניית אסטרטגיה מדויקת הצלחנו להביא למכירה של הדירה שלה תוך זמן קצר.


"התיאום המדויק של זמני הפינוי והתשלומים, איפשר לסיים את העסקה הכפולה תוך חודשיים בלבד. מכתבי התודה של הלקוחות לא איחרו לבוא. רוני כתבה לנו כי המקצועיות והבטחון שנסכנו עליה לאורך העסקה הובילו לסיום מהיר ומוצלח של התהליך. עוזי ודליה כתבו, כי הם מעריכים מאוד את הסבלנות, המקצועיות, האמינות ונועם ההליכות שלנו וכי לכל אורך הדרך הם הרגישו שהם נמצאים בידיים טובות".


"אנחנו מכירים את כל הפרטים – מגדול ועד קטן". דירה שנמכרה בתיווך משרד חיים בנדל"ןצילום: רועי גיא

סיפור נוסף של גדעון, מתאר את היצירתיות והנחישות לעזור: "לפני כשנתיים, צלצל הטלפון ומעברו השני זוג אחיות שקיבלו בירושה דירה בשינקין גבעתיים. האחיות הגיעו אלי דרך המלצה, ולא ידעו מה עליהן לעשות על מנת למכור את הדירה. הדירה לא הייתה פשוטה למכירה מכיוון שלא הייתה משופצת וללא חניה, אך ידענו שזה מה שיש ועם זה ננצח. לאחר שלושה חודשים הגיעו אלינו זוג ירושלמים שרצו לקנות דירה בגבעתיים שתקרב אותם לנכדים. הזוג אהב את הדירה והעסקה נחתמה.


"שבוע וחצי לאחר החתימה הודיעו לנו הקונים שהם נקלעו לבעיה כלכלית ועליהם לבטל את העסקה. בהתאם לחוזה, הלקוחות ידעו כי ביטול העסקה בשלב זה תחייב פיצוי של 10 אחוזים מערכה, שעמד על 188,000 שקל. מכיוון שאנו בחיים בנדל"ן מאמינים כי תמיד ניתן למצוא פתרונות, התגייסנו על מנת לסייע ללקוחות ככל יכולנו. המשכנו בתהליך השיווק ומיד מצאנו זוג שהתעניין בדירה ורצה לקנות אותה. העסקה החדשה, שיצאה לפועל באותם תנאים, שימחה מאוד את כולם: האחיות מצאו קונים לדירה, הזוג החדש היה מרוצים מעל הראש וזוג הירושלמים לא הפסיקו להודות לנו על כך שלא נדרשו לשלם את הפיצוי הגבוה ולהשתחרר מהעסקה".


סיפור זו לצד סיפורים רבים נוספים של לקוחות הם למעשה הדלק והנשמה על משרד התיווך מגבעתיים. "אלו הם הרגעים שבגללם אני מאושר להיות במקצוע ובמקום שאני כל כך אוהב: בעזרה לאנשים וביכולת לתמרן מצבים מורכבים, שאלמלא היינו מתווכים בעסקה הכל יכול היה להיגמר אחרת", מסכם גדעון, אנחנו מבינים את גודל המעמד של מכירת בית ומבצעים את העבודה שלנו מתוך מקום של אהבה ורצון גדול לעזור. עבורנו, עסקאות אלו אינן רק עניין של תיווך, אלא ליווי של אנשים בתהליך החשוב בחייהם".קישור למקור הכתבה:Comments


bottom of page